Edytujesz Omlet z ziołami

Skocz do: nawigacja, szukaj

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Edycja może zostać wycofana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.
Aktualna wersja Twój tekst
Linia 17: Linia 17:
  
 
== Sposób przyrządzania ==
 
== Sposób przyrządzania ==
Umyte jajka należy wbić do miski, po czym wymieszać ze śmietaną oraz ziołami. Całość lekko ubić trzepaczką lub widelcem (mikser ma zbyt dużą moc, dlatego należy uciec się do klasycznych metod). Na patelni rozgrzewamy masło, do którego wlewamy jajeczną masę. Smażymy do momentu, gdy brzegi będą podsmażone, a środek omletu lekko ścięty. Gdy to nastąpi składamy omlet na pół, podsmażamy ok. 45 sekund, po czym wykładamy go na talerz, gdzie możemy np. przystroić go plastrem pomidora.
+
Umyte jajka należy wbić do miski, po czym wymieszać ze śmietaną oraz ziołami, a następnie doprawić ziołami. Całość lekko ubić trzepaczką lub widelcem (mikser ma zbyt dużą moc, dlatego należy uciec się do klasycznych metod). Na patelni rozgrzewamy masło, do którego wlewamy jajeczną masę. Smażymy do momentu, gdy brzegi będą podsmażone, a środek omletu lekko ścięty. Gdy to nastąpi składamy omlet na pół, podsmażamy ok. 45 sekund, po czym wykładamy go na talerz, gdzie możemy np. przystroić go plastrem pomidora.
  
 
== Podobne przepisy ==
 
== Podobne przepisy ==

Wszelki wkład na Przepisy Kulinarne - WikiKuchnia.org może być edytowany, zmieniany lub usunięty przez innych użytkowników. Jeśli nie chcesz, żeby Twój tekst był dowolnie zmieniany przez każdego i rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj.
Zapisując swoją edycję, oświadczasz, że ten tekst jest Twoim dziełem lub pochodzi z materiałów dostępnych na warunkach domeny publicznej lub kompatybilnych (zobacz także Przepisy Kulinarne - WikiKuchnia.org:Prawa_autorskie). PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ MATERIAŁÓW CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM BEZ POZWOLENIA WŁAŚCICIELA!

W celu ochrony przed zautomatyzowanym spamem edycyjnym, proszę wpisać poniższy tekst CAPTCHA:

Anuluj | Pomoc w edycji (otwiera nowe okno)